Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ розпочався ІІ етап олімпіади з медичної біології

Впродовж 25-27 квітня на базі БДМУ відбувається ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології. Уже вп’яте на кафедрі медичної біології та генетики зустрілись кращі з кращих, про що свідчить високий рівень готовності учасників у першому етапі Олімпіади.

До цього заходу долучилось 41 учасник, які представляють 16 вишів України, – це медичні (фармацевтичний) і класичні університети України: Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, Буковинський державний медичний університет, Донецький національний медичний університет, Запорізький державний медичний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національний фармацевтичний університет (НФаУ) м. Харків, Одеський національний медичний університет, ПВНЗ «Київський медичний університет», Сумський державний університет, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Ужгородський національний університет, Українську медичну стоматологічну академію, Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Бажаємо всім учасникам успіхів та творчого запалу.
Четвер, 26 квітня 2018

До Дня козацтва студенти-стоматологи прослухали міні-лекцію

До дня українського козацтва 19 жовтня 2015р. на кафедрі суспільних наук та українознавства відбулася міні-лекція

До Дня медика відбулися змагання з футболу

З нагоди Дня медичного працівника Обласна профспілка медичних працівників спільно з профспілковим комітетом БДМУ вже традиційно провели турнір з футболу серед команд медичних установ міста. Ці змагання користуються великою популярністю. Щороку кількість учасників, як і їх майстерність, зростає. Надзвичайно приємно, що наша збірна команда цього року стала чемпіоном змагань.

До Дня науки відбулася презентація нової монографії

6 листопада 2015 року в рамках Всесвітнього дня науки на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбулася презентація колективної монографії «Особливості коморбідного перебігу хронічного обструктивного захворювання легень, бронхіальної астми із хронічним холециститом.

До Дня науки на кафедрі психології провели науково-практичний семінар

До Дня науки 24 квітня на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету для студентів 3 курсу спеціальності «Медична психологія» проведено науково-практичний семінар, присвячений пам’яті соціального психолога, психоаналітика Еріха Фромма.