Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулася зустріч з науковцями з Тбілісі

У рамках проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива” (26 жовтня 2015 р.) до Буковинського державного медичного університету завітала делегації Тбіліського державного медичного університету. Ректор БДМУ Тарас Бойчук провів зустріч із завідувачем кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань, професором Ревазом Табукашвілі та професором кафедри Вірою Капетівадзе.

Під час візиту іноземної делегації були обговорені питання співпраці обох університетів у освітньо-науковій сфері, стажування та проведення експериментальних досліджень, академічних обмінів науково-педагогічних кадрів і студентів.