Відбулася зустріч з науковцями з Тбілісі

У рамках проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю “Превентивна медицина: реалії та перспектива” (26 жовтня 2015 р.) до Буковинського державного медичного університету завітала делегації Тбіліського державного медичного університету. Ректор БДМУ Тарас Бойчук провів зустріч із завідувачем кафедри пропедевтики внутрішніх захворювань, професором Ревазом Табукашвілі та професором кафедри Вірою Капетівадзе.

Під час візиту іноземної делегації були обговорені питання співпраці обох університетів у освітньо-науковій сфері, стажування та проведення експериментальних досліджень, академічних обмінів науково-педагогічних кадрів і студентів.

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)