Судово-медична діагностика впливу іонізуючого випромінювання

26 квітня 2016 року на базі кафедри судової медицини та медичного правознавства було проведено засідання СНТ кафедри на тему: «Судово-медична діагностика впливу іонізуючого випромінювання». Участь в обговоренні тематики взяли студенти 2 групи медичного факультету №4 спеціальності «Педіатрія». Під час обговорення питання завідувач кафедри, професор Бачинський В.Т., асистент кафедри Павлюкович О.В., за участю завідувача відділенням судово-медичної токсикології Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи Лебедінцевої І.О. ознайомили студентів з проблематикою та судово-медичними можливостями визначення впливу іонізуючого випромінення на організм людини та наслідками катастрофи на Чорнобильській АЕС для населення України в цілому та Чернівецької області зокрема.

У БДМУ провели просвітницьку бесіду з нагоди 30-ї річниці трагедії на ЧАЕС

На кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії доц. Дікал М.В. було проведено просвітницьку бесіду з нагоди 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, на якій були присутні студенти 2 курсу медичного факультету №2. Під час заходу переглянуто мультимедійну презентацію про події у Чорнобилі та проаналізовано причини і наслідки аварії, а саме викид близько 300 млн.