Студентські ради ініціювали прибирання гуртожитків

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» студентські ради СГ №2 та СГ №3 ініціювали прибирання та благоустрій прилеглої до гуртожитків площі.

Результатом роботи є охайно прибрана територія, нові лавки та клумби з кущами троянд.

Дякуємо студентам за проявлену ініціативу та адміністрації гуртожитків за підтримку.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

Відбувся круглий стіл „Видатні українські письменники-медики”

У рамках відзначення Дня науки 23 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства відбувся круглий стіл на тему: „Видатні українські письменники-медики”.

Відбулися змагання серед дітей з обмеженими фізичними можливостями

13 грудня в спортивному комплексі БДМУ відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Міжнародного Дня інвалідів.