В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.

Ці змагання проводяться другий рік поспіль і вже стали популярними серед школярів міста. Цьогорічний турнір був присвячений 70-й річниці Буковинського державного університету а також приурочений до Міжнародного Дня cпорту заради миру та розвитку, який відзначатиметься 6 квітня.

Гостей та учасників змагань вітали голова профкому БДМУ Петро Ковальчук та помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк. До програми змагань були включені різноманітні естафети та конкурси. Учасники змагалися у стрибках, бігу, пересуванні у мішках, посадці картоплі. Дуже сподобалися глядачам та учасникам смачний конкурс зі швидкісного з’їдання печива та конкурс “Грація”.

Також перед початком змагань представники медико-психологічного центру провели профорієнтаційне анкетування школярів. Загалом змагання пройшли дуже дружньо і весело. Жоден учасник не залишився без нагороди, а всі присутні на святі отримали у нагороду гарний настрій і позитивні емоції.