Засідання мовного клубу БДМУ «Is Engish really English?»

Засідання мовного клубу БДМУ «Is Engish really English?»
Саме під таким гаслом пройшло чергове засідання English Speaking Club, що відбулося 27 березня на кафедрі іноземних мов,зібравши разом своїх постійних учасників – студентів 1-3 курсів медичних № 1, 2, 4 та стоматологічного факультетів.
 
Сьогодні вже ніхто не заперечує, що вивчення англійської мови є нагальною потребою не лише для сучасного фахівця, але й для будь-кого, хто збирається подорожувати по світу, користуватись Інтернетом, або ж завести дружбу з однолітками зарубіжних країн.
 
Для вітчизняних студентів ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» знання англійської мови повинно стати справою честі, адже на медичному факультеті № 3 навчаються близько 1600 студентів із 25 країн світу, які чекають на допомогу і розуміння як від викладачів, так і студентів.
 
Увесь величезний пласт англійської мови за різними даними нараховує від 750 000 до 1 000 000 слів. Слова латинського та французького походження становлять 29%, германського походження – 26%, грецького – 6%, інших мов – до 10%. Якою англійською ми розмовляємо? Чи всі англійські слова насправді англійські? Як поповнюється словниковий запас англійської мови? На всі ці запитання намагались відповісти учасники Клубу.
 
Студентки 1 групи 2 курсу Іванна Нарсія та Катерина Мошкун розповіли присутнім про етапи розвитку англійської мови, студентка 5 групи 1 курсу стоматологічного факультету Мирослава Лаврова презентувала цікаву інформацію про походження деяких англійських слів, а Юлія Михальчук з 1 групи 2 курсу познайомила усіх з британським та американським діалектами – найпоширенішими варіантами мови.
 
Учасникам засідання була запропоновано зробити цікавий тест на знання походження англійських слів. Яким було здивування присутніх, коли такі прості та звичні слова як student, very, semester, seminar, court, café, zero, chocolate та навіть dollar виявились словами іншомовного походження! Як виявилось, варіант англійської мови, якою спілкуються в Україні більше наближений до американського діалекту, аніж до британського.
Середа, 28 березня 2018