Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ відбулося чергове засідання Вченої ради

У Буковинському державному медичному університеті 27 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради, яке розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів кандидатів наук, атестатів професорів і доцентів, патентів.

Під час засідання була заслухана Актова промова проф. Хухліної О.С. "Неалкогольна жирова хвороба печінки як компонент метаболічного синдрому", заслухані та затверджені звіти керівників, завершених у 2014 р. комплексних НДР, розглянуті матеріали засідання наукової комісії, засідання Центральної методичної комісії, інформаційних листів, затверджено індивідуальні плани магістрантів першого року навчання. Заслухали інформацію про підготовку резерву на керівні науково-педагогічні посади університету від проректора з науково-педагогічної роботи доц. Геруша І. В. та інформацію від проректора з наукової роботи проф. Іващука О. І. Були подані до вченого звання "професор" д.мед.н. Левицька С.А. і почесного звання "Заслужений лікар України" проф. Полянський І. Ю.

Вченою радою затверджено правила прийому до Буковинського державного медичного університету у 2015 р.

«Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини»

У Києві 25 вересня 2014 відбулися збори Правління громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» на базі ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця».

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

Відбулася зустріч із Заступником Посла Австрії

У Буковинському державному медичному університеті, у межах відзначення його 70-ліття, відбулася зустріч ректора Тараса Бойчука та Першого секретаря, Заступника Посла Австрійської Республіки в Україні Йоганнеса Айгнера.

Під час візиту обговорювалося питання про перспективи співпраці між БДМУ та університетами Австрії.

Відбулися урочисті збори з нагоди 70-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету.