Зустріч із учасниками проекту «Твоя країна»

Зустріч із учасниками проекту «Твоя країна»

«Твоя Країна» – це спільнота, яка організовує поїздки-тури різноманітними містами України з насиченою програмою з метою ознайомлення з містом та його пам’ятками. Зазвичай у рамках проекту «Твоя Країна» відбуваються екскурсії, тренінги та різноманітні зустрічі.

У рамках туру співробітниками кафедри патологічної анатомії проведено зустріч із учасниками проекту «Твоя Країна» – із школярами 10-11 класів та їх батьками із різних міст України (м. Харків, м. Полтава, м. Підкамінь, м. Київ, м. Чернігів).

Для відвідувачів було організовано екскурсію музеєм макропрепаратів на кафедрі патологічної анатомії Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» та прочитано лекцію «Туберкульоз – не вирок!».

В ході бесіди також говорили про особливості студентського життя та дозвілля у БДМУ. Батьків та майбутніх абітурієнтів ознайомлено із можливостями навчання в стінах нашого університету (Центр Симуляційної Медицини, сервер дистанційного навчання Moodle, Електронний журнал та наявністю підготовчих курсів до вступу в університет). Професійно – орієнтаційну роботу серед школярів 10-11 класів проведено асистентом кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк.