Студенти і викладачі провели акцію «Не дай СНІДу шанс»

Студенти і викладачі провели акцію «Не дай СНІДу шанс»

Співробітники кафедри інфекційних хвороб та епідеміології (асистенти Соколенко М.О., Андрущак М.О.)

разом зі студентами медичного факультету №1 БДМУ спільно з активістами Чернівецького відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ організували та провели мистецько-просвітницьку акцію «Не дай СНІДу шанс» у ТРЦ "DEPOt".

Студенти-волонтери, спілкуючись з відвідувачами гіпермаркету, надавали цікаву та пізнавальну інформацію про можливі шляхи інфікування ВІЛ, методи та правила профілактики зараження, основи правильної та вчасної лабораторної діагностики. Велике значення приділено формуванню толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих людей, адже вони є повноцінними членами нашого суспільства!

Окрім усної інформації студенти розповсюджували тематичні листівки, розроблені кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології, де детально висвітлена вищевказана інформація, а також «червоні стрічки» - міжнародний символ боротьби зі СНІДом, який використовують як логотип і ВООЗ, і агентства ООН, і незліченна кількість благодійних організацій. Червона стрічка стала символом не тільки розуміння, а й об'єднання зусиль людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу, кожен з нас висловлює свою підтримку та співчуття людям, хворим на ВІЛ-інфекцію.

Для зацікавлення громадян та гостей міста були проведені яскраві фаєр-шоу, лицарські змагання, художні виступи волонтерів. Кожен бажаючий цілком анонімно та безкоштовно міг обстежитись на ВІЛ-інфекцію у мобільному пересувному діагностичному кабінеті.

Дана акція була проведена з ініціативи та всебічного сприяння декана медичного факультету №1 проф. Москалюка В. Д. та в.о. завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології доцента Рандюка Ю. О. Також до акції долучилась головний куратор медичного факультету №1 Оліник О.Ю.