100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

Групи слухачів сформовані незалежно від віку – від студентів до пенсіонерів. Заняття проводять досвідчені викладачі професорського-викладацького складу кафедри

(доценти В’ячеслав Гайдуков, Олег Хомко, Лілія Борейко, Сергій Рябий, асистенти Оксана Юрків, Наталія Сливка, Світлана Каратєєва, Алла Перижняк, Леся Гайдич) згідно складеного графіку.

Навчання вже пройшли дві групи (24 чернівчани), запис на курси триває.

При викладенні матеріалу та відпрацюванні практичних навичок використовуються фантоми, муляжі, шини, перев’язувальний матеріал.

На практичних заняттях слухачів курсів навчають базовим знанням з поведінки в надзвичайних ситуаціях та надавати першу долікарську допомогу дорослим та дітям при травматичних ушкодженнях опорно-рухового апарату, кровотечах, зупинці серця, опіках та відмороженнях, сторонніх тілах верхніх дихальних шляхів, судомах, електротравмах, утопленні, зомлінні, колапсі та шоку.

Під час навчання кожен слухач повинен на фантомах та муляжах провести серцево-легеневу реанімацію, зупинити кровотечу, накласти пов’язки та шини, навчитися транспортувати потерпілих.

 

 

Більше новин БДМУ: 

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

 

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року.

 

30 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

 благодійна акція “Серце до серця”

 
24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.
 

На Буковині вибрали кращу медсестру

Бойчук Тарас Миколайович

 
Сьогодні, 17 жовтня, у приміщенні палацу «Академічний» відбувся конкурс «Краща медична сестра області 2012».