В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених

7 квітня 2017 року на 2-му пленарному засіданні відбулося підведення підсумків та урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (BIMCO 2017).

За результатами наукового форуму видано 19 випуск Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист», який включив близько 1000 публікацій і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.

За результатами секційних засідань медико-фармацевтичного конгресу автори 185 кращих наукових робіт були відзначені дипломами Буковинського державного медичного університету:

І ступеня – 39 переможців,

ІІ ступеня – 61 учасник,

ІІІ ступеня – 85 переможців.

Окрім цього, досягнення молодих науковців відзначено грамотами у номінаціях «За оригінальність наукового дослідження», «За кращу презентацію наукового дослідження», «За активну участь у науковій дискусії».

Після церемонії нагородження, ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук у заключному виступі високо оцінив широту тематики наукових досліджень, представлених у доповідях учасників конгресу, глибину їх розкриття та ілюстративність, а також висловив вдячність організаційному комітету Конгресу студентів та молодих вчених за високий рівень організації та проведення даного форуму.

Після закриття конгресу студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» подарували незабутні хвилини хорошого настрою та емоцій своїми піснями, танцями та музичними композиціями. Після святкового концерту на гостей Буковини чекав постконгрес-тур мальовничими місцинами нашого краю.

Фоторепортаж секційних засідань

Фоторепортаж ІІ Пленарного засідання

Галерея зображень:
В БДМУ підведено підсумки Міжнародного конгресу студентів та молодих вчених

2-й день роботи Міжнародного конгресу студентів та молодих науковців

6 квітня 2017 року у БДМУ продовжує роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

5 квітня 2017 року в БДМУ розпочав роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

5 квітня в БДМУ розпочав роботу ІV Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Інновації та перспективи сучасної медицини» (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2017).