Міжнародний воркшоп з медичного права

У Львові 2-4 жовтня відбувся Міжнародний воркшоп для викладачів курсу «Медичне право України» медичних і юридичних вищих навчальних закладів України.

Він був проведений кафедрою медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Фонду відкритого суспільства та експертного сприяння Всеукраїнської громадської організації «Фундація медичного права та біоетики України». Участь у заході взяв міжнародний експерт доктор права Андре ден Екстер (Університет імені Еразма Ротердамського, Нідерланди), який є візит-професором Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Буковинський державний медичний університет представила делегація у складі заступника начальника навчального відділу з сектором МЯО та ІАЗ, асистента кафедри судової медицини та медичного правознавства Юрнюк С.В. та доцента кафедри Заволович А.Й. та лаборанта кафедри Саркісової Ю.В.
На семінарі були представлені лекції, майстер-класи, презентації провідних вітчизняних та закордонних фахівців, зокрема, особливу увагу було приділено змістовому оновленню типових програм з навчальної дисципліни «Медичне правознавство» для додипломного рівня навчання у медичних вишах, підготовці типової програми з курсу «Медичне право України» для інтернів, проблемам викладання дисципліни «Медичне право України» в юридичних вишах.
Отримані на семінарі знання та навчально-методичні матеріали сприятимуть ознайомлення з інноваційними методиками, отримання необхідних джерел для викладання курсу «Медичне право України».

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.