Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.

Під час візиту відбулась зустріч з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету, в ході якої обговорювались питання продовження співробітництва між закладами. В рамках угоди про творчу співпрацю запланована робота за напрямками: синтез речовин з прогнозованою біологічною активністю, ідентифікація синтезованих речовин, вивчення біологічної дії та підготовка спільних наукових публікацій.

Учасники зустрічі також обговорили умови організації XXIII Всеукраїнської конференції з органічної хімії, яка буде проведена на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у вересні 2013 року.