До Дня Перемоги відбулися змагання з міні-футболу

У переддень святкування Дня Перемоги на штучному футбольному майданчику відбулися змагання за Кубок Буковинського державного медичного університету з міні-футболу.

Цей турнір, без перебільшення, найпопулярніший в університеті спортивний захід. Щороку все більше команд долучаються до участі у них, і зростає кількість вболівальників цих змагань.

Цього року змагання були приурочені 70-й річниці Перемоги у ІІ Світовій війні.

У змаганнях брали участь 6 команд від усіх факультетів ( медичний №1, медичний №2, медичний №3, медичний №4 та фармацевтичний і стоматологічний факультети, а також збірна команда викладачів). У запеклій боротьбі переможцями турніру стали спортсмени медичного факультету №2, срібні нагороди дісталися збірній викладачів, бронза – команді медичного факультету №4 та фармацевтичного факультету.

У складі команди-переможця (медичний №2) виступали:

Кушнір Степан (2 курс);

Пахольчук Олександр (2 курс);

Соха Роман (2 курс);

Дядек Віктор (2 курс);

Ярема Олег (6 курс);

Дідур Олег (6 курс);

Дудар Василь (1 курс);

Сахрук Іван (2 курс);

Пую Іван (4 курс).

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Відбулися фінальні змагання Спартакіади БДМУ

8-9 квітня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету пройшли фінальні змагання Традиційної Спартакіади БДМУ з баскетболу серед чоловіків.

Жіноча команда з баскетболу БДМУ здобула срібло

17-19 березня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Команда БДМУ здобула срібло з вільної боротьби

26 березня Збірна команда Буковинського державного медичного університету з вільної боротьби успішно виступила на змаганнях Обласних Спортивних Ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.