Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ обговорили сучасні питання педіатричної дієтології

Урочисто відкрив конференцію проректор із наукової роботи і міжнародних зв’язків проф. Іващук О.І. Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися заступник начальника управління – начальник відділу організації медичної допомоги населенню та охорони здоров’я дітей та матерів Поліщук М.І. та завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики проф. Сокольник С.В.

Робота науково-практичної конференції розпочалася з доповіді д.мед.н., проф. Сорокман Т.В., яка детально проаналізувала основні принципи педіатричної дієтології.

Про якість харчування школярів у своїй доповіді розповів проф. Нечитайло Ю.М.

На особливостях дієтичного харчування при метаболічному синдромі в дітей акцентувала увагу проф. Сокольник С.В.

Проф. Пашковська Н.В. донесла до лікарської аудиторії аспекти дієтичного харчування при цукровому діабеті.

Сучасні аспекти вигодовування дітей із дуже малою масою тіла при народженні розкрила в своїй доповіді проф. Годованець Ю.Д.

На питаннях функціонального харчування акцентувала увагу слухачів проф. Сорокман Т.В.

Про функціональні гастроінтестинальні захворювання у дітей із різними видами вигодовування розповіла у своїй доповіді доц. Мельничук Л.В.

Д.мед.н. Коваль Г.Д. розповіла про вплив харчування на імунну систему.

Про ефективність замісної ферментної терапії при лактазній недостатності у дітей раннього віку доповіла доц. Хільчевська В.С.

Завершила конференцію проф. Сокольник С.В. доповіддю «Циркадний ритм харчового раціону в дітей».

Матеріали, представлені на науково-практичній конференції, викликали жвавий інтерес у присутніх та широке обговорення у лікарській аудиторії.

Галерея зображень:
В БДМУ обговорили сучасні питання педіатричної дієтології

В БДМУ обговорили актуальні питання внутрішньої медицини

9 квітня в приміщенні Палацу “Академічний” співробітники кафедр сімейної медицини та пропедевтики внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації проведено сумісне засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та Асоціації терапевтів ім.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.