Викладачі БДМУ взяли участь у психологічних фестивалях

З метою популяризації діяльності Медико-психологічного центру БДМУ з надання психологічної допомоги співробітники центру Осипенко В.А., Пендерецька О.М., Поліщук О.Ю. взяли участь у проведених у Чернівцях психологічних фестивалях:

"Територія дитинства" (23 листопада 2014 року) та "V Ювілейному Фестивалі психології і психотерапії" (1 листопада 2014 року). Зокрема, Пендерецька О.М. працювала як тренер і провела батьківську групу "Саможертовне батьківство: де мій приз?" про джерела формування та функції батьківських очікувань щодо дітей та групу самодослідження "Беручи - даю, даючи - беру" про психологічні аспекти надання та отримання допомоги, що особливо актуально нині, коли допомога потрібна багатьом нашим співгромадянам. Викладач Осипенко В.А. представляла на фестивалях роботу плейбек театру «Луна», який складається зі студентів БДМУ: Бойчук Юлія (3 курс, "Медична психологія"), Грабовець Альона (2 курс, "Лікувальна справа"), Загарюк Аліна (3 курс, "Лікувальна справа"), Копищик Вікторія (5 курс, "Медична психологія"), Куц Анастасія (5 курс, "Медична психологія"), Панчук Святослав (3 курс, "Лікувальна справа"), Перун Тарас (3 курс, "Лікувальна справа"), що є новою для Чернівців формою психологічної допомоги. *Playback-театр - це одна з форм сучасного некласичного театру. Це і невеликі замальовки з життя, і довгі історії з різними персонажами і подіями, і мрії, і фантазії, і навіть сни. Актори як матеріал використовують історії присутніх глядачів, що розігруються на сцені. Сьогодні playback-театр поширений у всьому світі, і використовується як форма «розумної» розваги, імпровізації і форма розвитку відносин у різних спільнотах, форма підтримки людей, форма унікальної зустрічі мистецтва та звичайного життя.

Творити добро потрібно починати із себе

Улюблене багатьма свято Різдва Христового було б неможливим без особливої атмосфери, яка передує йому: приготування подарунків, святковий стіл, прикрашання різдвяної ялинки, що придають йому особливий шарм та роблять це свято улюбленим та очікуваним усіма дітьми.

Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами

Творча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетамиТворча молодь БДМУ зустрілась із знаними українськими поетами.

У БДМУ відзначили Міжнародний день європейських мов

З нагоди Міжнародного дня європейських мов на кафедрі іноземних мов 29 вересня був проведений захід, котрий мав на меті залучити студентів другого курсу до обговорення необхідності володіння іноземною мовою в межах професійного спілкування.

У БДМУ провели другий етап акції з вимірювання артеріального тиску

акції з вимірювання артеріального тиску

Кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з лікарями-інтернами спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» (під керівництвом асистента Аліни Соколенко) на базі КМУ «Міська поліклініка № 1» 10 вересня провели чергову благодійну акцію з вимірювання артеріального тиску та надання інформації пацієнтам про артеріальну гіпертензію.