Науковці БДМУ - призери Всеукраїнської конференції

Всеукраїнське громадське об’єднання «Проти гіпертензії» провело 27-29 травня у м. Львів Всеукраїнську науково-практичну конференцію

«Медико-соціальні проблеми артеріальної гіпертензії в Україні»за головування академіка НАМН України професора Коваленка В.М. та професора Сіренка Ю.М. У конференції взяли участь провідні фахівці-кардіологи Амосова К.М., Воронков Л.Г., Долженко М.М., Жарінов О.Й., Коваль О.А., Коваль С.М., Лутай М.І., Паньків В.І., Пархоменко О.М., Сичов О.С., Целуйко В.Й. Від Буковинського державного медичного університету з доповіддю виступив завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини, професор Тащук В.К. Під час конкурсу молодих вчених наукова робота асистентів кафедри Гулаги О.І. та Гінгуляка О.М. посіла почесне ІІІ місце, поступившись лише співробітникам Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України».

Студенти взяли участь у конференції «Перший крок у науку»

Упродовж 2-3 квітня у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова проходила XII Міжнародна студентська наукова конференція «Перший крок у науку».

Студенти-стоматологи БДМУ посіли призове місце на Всеукраїнській олімпіаді

Традиційно студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету беруть участь в Всеукраїнській предметній студентській олімпіаді за спеціальністю “Стоматологія”, ІІ етап якої цьогоріч відбувся 16-18 квітня у Вищому державному навчальному закладі України “Українська медична стоматологічна академія” місто Полтава.

Студентка БДМУ отримала Гран-Прі на Міжнародному конгресі у Польщі

Краків щорічно гостинно запрошує студентів з усієї Європи на Міжнародний студентський медичний науково-практичний конгрес на базі Ягеллонського університету. Цього року БДМУ представляла студентка 4-го курсу медичного факультету№2 Ірина Попова.

Студентка БДМУ отримала стипендію Президента України

У залі Вченої ради Київського Політехнічного Інституту 31 жовтня відбулося вручення стипендії Президента України.