Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

70-років визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2014 року Україна відзначає 70-річницю визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

70 років відділяє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Безсмертний подвиг переможців і скорбота за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя, навічно залишиться в нашій памʼяті.
З цієї нагоди, 28.10.14 доктор історичних наук А.А.Мойсей та ст. викладач Л.Б.Потапова разом зі студентами коледжу БДМУ провели круглий стіл з міні-презентацією «Героїчний подвиг українського народу у Другій світовій війні» з подальшим обговоренням.

Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

НАУКОВЕ ВИДАННЯ. До 70-річчя з дня заснування Буковинського державного медичного університету кафедрою суспільних наук та українознавства у 2013 році було засновано науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”. Головами редколегії є ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, заступник головного редактора – Антоній Мойсей в. о.

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.