Відбувся турнір зі стріт-болу

21-22 листопада у Спортивному комплексі БДМУ пройшов турнір зі стріт-болу з нагоди Міжнародного Дня Студента. Цей вид змагань в останній час набув великої популярності у світі. Через невелику кількість гравців у команді (3 учасники) та гра на одне кільце дають можливість легко організувати команди з підготовлених гравців навіть у невеликих колективах. Цього року у змаганнях брали участь 7 команд, серед яких дві команди гостей, а інші – команди нашого університету. Дуже гарно показали себе на змаганнях команди медичного факультету №3 та 1 курсу медичного факультету №1 і №2.

За результатами змагань перемогу здобула команда гостей «Black TOP», срібло здобула команда дівчат БДМУ «3+1», третє місце посіла збірна першого курсу. Тренер збірної з баскетболу викладач кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Сайдаков П.В. відзначив, що рівень майстерності наших спортсменів дозволяє брати участь у змаганнях професійних команд та планує організувати подібний турнір на регіональному рівні.

В БДМУ пройшли ІV Обласні спортивні ігри з баскетболу

17 березня у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання ІV Обласних спортивних ігор з баскетболу серед жіночих команд.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.