Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти розповідали чернівчанам про імунітет та пригощали шипшиновим чаєм

Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Мета цього дня, укладена в залученні широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.

Студенти 25 групи медичного факультету № 2, 1 березня 2017 року під керівництвом куратора групи, асистента кафедри патологічної анатомії Олександрою Гарвасюк, провели тематичну соціально-просвітницьку акцію під гаслом « Імунітет! Підвищуємо правильно! »

Чернівчани мали нагоду згадати про методи зміцнення та ознаки ослаблення імунітету, ознайомившись з інформативними тематичними листівками та роздатковим матеріалом, запропонованим студентами , а також частувалися чаєм з шипшини з метою зміцнення імунітету та попередження простудних захворювань.

Галерея зображень:
Студенти розповідали чернівчанам про імунітет та пригощали шипшиновим чаєм

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.