Студенти БДМУ здобули перемогу у науковій конференції у Львові

Упродовж 26-28 квітня 2017 року у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького проходила 78-а загальноуніверситетська наукова конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю.

Протягом цих днів студенти та молоді науковці мали можливість відвідати низку майстер-класів з екстреної медичної допомоги, які проводили студенти «Wyzsza szkola planowania strategicznego», m. Dabrowa Gornicza, Polska, прослухати корисні лекції, прочитані науковцями університету, і звичайно ж, представити власні дослідження на одній із 24-х секцій.

Від БДМУ у конференції взяли участь від кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб студенти: Кизима Іванна (5 курс, 26 група, спеціальність «Лікувальна справа» - наукові керівники: проф. Л. О. Безруков, ас. О. В. Власова) та Дигодюк Юлія (5 курс, 3 група, спеціальність «Лікувальна справа» - науковий керівник ас. О. О. Шахова).

За підсумками секційного засідання студенти нагороджені дипломами І ступеня «За найкращу наукову доповідь».

Галерея зображень:
Студенти БДМУ здобули перемогу у науковій конференції у Львові

Студенти БДМУ - переможці олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

14-16 квітня 2016 року у м. Вінниця у Національному медичному університеті імені М.І. Пирогова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії. Для участі в олімпіаді були запрошені кращі студенти з усіх вищих медичних навчальних закладів України. БДМУ у цьому році представляла делегація у складі переможців І туру олімпіади С.А.

Студенти БДМУ взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги

29 жовтня 2016 року студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Романчук Віктор, Косован Дмитро та Дядик Віктор взяли участь у І Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги, який проходив на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені Горбачевського МОЗ України».