Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбувся конкурс студентських наукових робіт

22 – 23 березня 2016 року на базі Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет» відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015-2016 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина». Згідно з Положення про Конкурс галузевою конкурсною комісією було відібрано 36 кращих робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 35 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу у Конкурсі. На підставі оцінювання виступів учасників конференції та відгуків рецензентів, членами журі було визначено 16 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу у галузі наук «Клінічна медицина»: І ступеня: Гринюк Ольга Євгенівна (БДМУ, м.Чернівіці), Тащук Максим Вікторович (БДМУ, м.Чернівці), ІІ ступеня: Андрійчук Тетяна Романівна (БДМУ, м.Чернівці), Зуб Анастасія Олександрівна (УМСА, м.Полтава), Лисенко Владислав Вікторович (БДМУ, м.Чернівці), Рандюк Роман Юрійович (БДМУ, м.Чернівці), Скрипник Роман Ігорович (УМСА, м.Полтава), Сухарєва Вікторія Анатоліївна (СумДУ, м.Суми), ІІІ ступеня: Дубінецька Вікторія Миколаївна (ТДМУ, м.Тернопіль), Куфтяк Василь Вікторович (БДМУ, м.Чернівці), Мазур Тетяна Станіславівна (СумДУ, м.Суми), Мєдвєдь Оксана Леонідівна (СумДУ, м.Суми), Сучеван Анна Георгіївна (БДМУ, м.Чернівці), Фельдман Діана Аркадіївна (ХНМУ, м.Харків), Шкрібляк Уляна Василівна (БДМУ, Чернівці), Яворський Олександр Юрійович (ДНМУ, м.Красний Лиман). На пленарному засіданні було підбито підсумки конференції та нагороджено дипломами переможців.

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.