Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ пройшли Ходою миру

З побажаннями миру та добра й традиційною «Ходою миру» студенти та викладачі БДМУ відзначили День миру. Дана акція в університеті проводиться уже 5 рік поспіль.

Цей день відзначається з 1982 року, коли Генеральна Асамблея ООН проголосила у своїй резолюції Міжнародний День миру як день глобального припинення вогню та відмови від насильства.

Доценти, асистенти, головні куратори медичних факультетів №1 та №2 разом зі студентами крокували з вулиці О. Кобилянської до Театральної площі. Завершилась хода біля стін адміністративного корпусу БДМУ, де студенти, побажавши всім миру, випустили в небо білі повітряні кульки.

Щороку даний захід відрізняється особливостями організації. Цьогоріч, як зазнаФчає помічник ректора з іміджевої політики Алла Борисюк, студенти-медики крокували з кульками білого кольору, з прапорцями, з паперовими голубами та листівками, що роздавали перехожим з побажаннями миру і злагоди.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ пройшли Ходою миру

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

24 серпня – День незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиро вітаю Вас із національним святом – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!