БДМУ розширює міжнародні контакти

Викладач кафедри психології та соціології БДМУ, к.політ.н. Надія Бурейко пройшла стажування в Європейській академії дипломатії (м. Варшава, Польща), програма якої цьогоріч, у першу чергу, була сфокусована на проблемах України крізь призму її геополітичного положення між Європейським Союзом та Росією.

Програма академії охоплювала інтенсивний курс лекцій і практичних занять на тему зовнішньої політики Європейського Союзу, Східного партнерства, заморожених конфліктів на пострадянському просторі та можливих шляхів їх вирішення, геополітичного трикутника ЄС – Україна – Росія. Для учасників були проведені семінари та тренінги з дипломатичного протоколу та мистецтва ведення переговорів.

Учасниками програми стажування, крім трьох представників з України, стали експерти в галузі дипломатії та публічної дипломатії з Польщі, Азербайджану, Грузії, Іспанії, Німеччини, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Уругваю, Філіппін, Шрі-Ланки.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Нові підходи до антибактеріальної терапії гострого пієлонефриту

2 квітня в м. Київ відбулось засідання форуму експертів “Розробка та впровадження нових підходів до антибактеріальної терапії гострого пієлонефриту”. На нього були запрошені провідні фахівці-урологи України, які займаються проблемами діагностики та лікування інфекцій сечових шляхів.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.