Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Представники БДМУ взяли участь у засіданні вузів-партнерів у Чехії

Доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ

Білоус Тетяна Михайлівна та Богуцька Наталія Казимирівна 27-28 листопада взяли участь у засіданні за грантовим проектом TAME (Training against medical error) на базі Masaryk University (м. Брно, Чеська республіка).

Відповідно до програми було представлено робочі групи кожного університету-партнера, розроблено програму та робочий план дій консорціуму проекту, обговорено питання щодо обов’язків кожного університету, менеджменту проекту, впровадження проблемно-орієнтованого навчання за віртуальними пацієнтами та методології помилок у лікарській практиці.

Делегація БДМУ взяла участь у міжнародній конференції

Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету

Делегація БДМУ на Міжнародному симпозіумі

Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein».

Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

28 березня на кафедрі патоморфології Буковинського державного медичного університету відбулася бесіда зі студентами 49 групи 3-го курсу медичного факультету №3 “Історія професійної діяльності викладачів кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету за межами України”.

Професор БДМУ взяв участь у міжнародній конференції

28 листопада на базі Дрезденського Технічного університету (м.