Студенти-медики презентували виставу «Шалений день, або весілля Фігаро»

21 жовтня у Палаці «Академічний» відбулася вистава студентського аматорського на

21 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася вистава студентського аматорського народного театру БДМУ «Шалений день, або весілля Фігаро».

Переглянути виставу у виконанні студентів-медиків прийшли понад 400 глядачів, серед яких були студенти чернівецьких вишів, медичного коледжу та небайдужі до театрального мистецтва чернівчани.

Талановита гра акторів захопила всіх присутніх з першої хвилини п’єси. Для глядачів час промайнув непомітно, адже на сцені відбувалося неперевершене дійство, сповнене незабутніх вражень. У виставі за однойменною п’єсою Бомарше присутні елементи сучасної інтерпретації п’єси. Незважаючи на те, що між сучасним глядачем і творчістю Бомарше – значний часовий проміжок, та проблеми, які автор підіймає у своїх комедіях, є вічними, актуальними для будь-якої країни.

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

Студенти БДМУ провели акцію до Дня щастя

У 2012 році ООН проголосила 20 березня – Міжнародним днем щастя, адже саме ця дата є святом весняного рівнодення, що символізує рівність всіх людей.