Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Урок здоров'я до дня Святого Миколая

18 грудня напередодні Дня Святого Миколая лікарі-інтерни стоматологічного факультету БДМУ разом з асистентами кафедри хірургічної та дитячої стоматології провели урок здоров'я серед вихованців ЗОШ-інтернат "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей".

Метою заходу було розширити уявлення дітей про групи зубів, пояснити негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів та прикусу, навчити правилам догляду за зубами, а також виховання відповідального ставлення до власного здоров'я. Урок проходив у цікавій для дітей пізнавально-ігровій формі, де самі діти брали активну участь. Кожен учасник отримав корисні подарунки, які допоможуть зробити щоденний догляд за зубами веселим та приємним заняттям.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Допоможи тяжкохворій дитині

Кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб упродовж 20-24 жовтня проведено благодійний марафон «Допоможи тяжкохворій дитині», спрямований на збір коштів для дитини 4 років, що перебуває на стаціонарному лікуванні в пульмонологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні з приводу загострення змішаної форми муковісцидозу.