Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Урок здоров'я до дня Святого Миколая

Урок здоров'я до дня Святого Миколая

18 грудня напередодні Дня Святого Миколая лікарі-інтерни стоматологічного факультету БДМУ разом з асистентами кафедри хірургічної та дитячої стоматології провели урок здоров'я серед вихованців ЗОШ-інтернат "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей".

Метою заходу було розширити уявлення дітей про групи зубів, пояснити негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів та прикусу, навчити правилам догляду за зубами, а також виховання відповідального ставлення до власного здоров'я. Урок проходив у цікавій для дітей пізнавально-ігровій формі, де самі діти брали активну участь. Кожен учасник отримав корисні подарунки, які допоможуть зробити щоденний догляд за зубами веселим та приємним заняттям.

Більше новин БДМУ: 

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні. 
 

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

 благодійна акція “Серце до серця”

 
24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.
 

Допоможи тяжкохворій дитині

Кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб упродовж 20-24 жовтня проведено благодійний марафон «Допоможи тяжкохворій дитині», спрямований на збір коштів для дитини 4 років, що перебуває на стаціонарному лікуванні в пульмонологічному відділенні Обласної дитячої клінічної лікарні з приводу загострення змішаної форми муковісцидозу.