Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається 11 квітня.

Доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Яремчук О.Б. спільно з лікарем кабінету екстрапірамідної патології Шваб Н.А. взяли участь в роботі "Дня лікаря, фельдшера та медичної сестри", який проводився на базі КУ "Кіцманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

11 квітня 2017 року доцентом Яремчук О.Б. прочитана доповідь на тему: "Хвороба Паркінсона: сучасні аспекти діагностики та лікування". В своїй доповіді Оксана Борисівна наголосила на важливому питанні ранньої діагностики хвороби Паркінсона, надання адекватної допомоги пацієнтам. Відзначена важлива роль фізичного навантаження, дієти, соціальної активності людей старшого віку для попередження виникнення хвороби. Особливо підкреслена роль сімейного лікаря та середнього медичного персоналу в діагностиці та наданні допомоги даній категорії пацієнтів.

Також Оксана Борисівна провела консультативний огляд пацієнтів неврологічного відділення.

Галерея зображень:
Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона

Викладачі БДМУ зустрілися з підопічними геріатричного пансіонату

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона, який з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається 11 квітня, співробітники кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології (доцент Яремчук О.Б.) спільно з лікарем кабінету екстрапірамідної патології Шваб Н.А., лікарями-інтернами відвідали Чернівецький геріатричний пансіонат.

Студенти-медики розповіли чернівчанам про хворобу Паркінсона

11 квітня 2016 року в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона. Цей день проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я і покликаний підвищити інформованість нашого суспільства про захворювання Паркінсона, надати підтримку хворим паркінсонізмом і їхнім сім’ям, а також зробити свій внесок у подолання цієї страшної недуги.