Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014-2015 навчальному році у галузі наук «Клінічна медицина». За результатами рецензування студентських наукових робіт, відповідно до Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією відібрано 32 кращі роботи, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких були заслухані 29 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу у Конкурсі.

За результатами оцінювання виступів учасників конференції та відгуків рецензентів, членами журі було визначено 14 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу:

І ступеня:

Антофійчук Тетяна Миколаївна (БДМУ, Чернівіці),

Парастивюк Євгенія Михайлівна (БДМУ, Чернівці);

ІІ ступеня:

Голінко Вікторія Миколаївна (НМУ ім.О.О.Богомольця, Київ),

Голояд Ольга Євгенівна (БДМУ, Чернівці),

Мислицька Ганна Олександрівна (БДМУ, Чернівці),

Проць Ірина Ігорівна (ІФНМУ, Івано-Франківськ),

Шкрібляк Уляна Василівна (БДМУ, Чернівці);

ІІІ ступеня:

Білоока Юлія В’ячеславівна (БДМУ, Чернівці),

Бубир Людмила Миколаївна (УМСА, Полтава),

Косар Тетяна Володимирівна (БДМУ, Чернівці),

Пайонк Михайло Петрович (БДМУ, Чернівці),

Палько Валерій Сергійович (УМСА, Полтава),

Семенов Віктор Вікторович (ДМА, Дніпропетровськ),

Шимко Катерина Ашотівна (СДУ, Суми)

На пленарному засіданні було підведено підсумки конференції та нагороджено дипломами Буковинського державного медичного університету переможців. Фоторепортаж: https://yadi.sk/d/CXP2z_1PfX39m

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.