Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

“Козацькі забави” виграли спортсмени БДМУ

10 квітня  у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання “Козацькі забави” серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. В університеті вже третій рік поспіль проводиться цей турнір, організаторами якого є Спортивний клуб та профспілковий комітет Буковинського державного медичного університету, ФСТ “Спартак” та Студентський Парламент Буковини. Цього року змагання були приурочені до 70-річниці БДМУ та проводилися в рамках акції “Від серця до серця”.

У змаганнях брали участь команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ЧТЕІ КНТЕУ, Одеської юридичної академії, БДФЕУ та БДМУ. Програма змагань відрізнялася від попередніх років, вона стала ближчою до професійного спорту і включала у себе змагання з багатоповторного жиму лежачи (жим штанги вагою власного тіла), гирьового спорту, армспорту, які проводилися у трьох вагових категоріях: до75 кг, до90 кгта більше. Завершилися змагання найбільш видовищним видом – перетягуванням канату.

Учасників змагань вітали голова профкому БДМУ Петро Ковальчук, завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Віктор Тащук та Голова студентського парламенту Буковини Петро Гакман.

Результати змагань:

Боротьба була запеклою, але збірна команда Буковинського державного медичного університету в загальнокомандному заліку з великим відривом стала переможцем. Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень.

В особистому заліку в гирьовому спорті в категорії більше90 кгпереможцем став Ігор Рябой ( медичний факультет №2, 6 курс), срібло виборов Олег Нинюк ( медичний факультет №2, 5 курс), у категорії до90 кгчемпіоном став Володимир Улянівський ( медичний факультет №1, 3 курс).

В жимі лежачи переможцем став Артем Острижнюк (медичний факультет №2, 4 курс). В перетягуванні канату команда БДМУ також перемогла.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Стартувала благодійна акція “Серце до серця”

9 квітня в приміщенні Обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція з нагоди старту акції “Серце до Серця”, метою котрої є допомога дітям із проблемами зору.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.