В БДМУ відзначили Всесвітній День здоров’я

6 квітня в поліклінічному відділенні Чернівецького обласного ендокринологічного центру співробітниками кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ разом зі студентами 4 курсу 8 групи та співробітниками ОКУ «Чернівецький обласний ендокринологічний центр» була проведена акція по ранньому виявленню цукрового діабету у дорослого населення.

Доценти кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Піддубна А.А. та Маслянко В.А. надали консультації пацієнтам щодо раннього виявлення ускладнень цукрового діабету.

Бажаючим проводили безкоштовне вимірювання глюкози крові; тренінг по роботі з глюкометром; тренінг по інсулінотерапії; проведені консультації провідних фахівців БДМУ.
Вівторок, 10 квітня 2018

В БДМУ обговорили психологічні особливості розвитку дітей раннього віку

17 травня 2017 року з нагоди Дня сім’ї на кафедрі психології та філософії професор Алла Борисюк, доц. Марина Тимофієва, викладач Олеся Павлюк провели науковий семінар.

В БДМУ обговорили сучасні питання педіатричної дієтології

В БДМУ обговорили сучасні технології в хірургії пухлин шлунково-кишкового тракту

12 травня 2017 року відбулася науково-практична конференція “Сучасні технології в хірургії пухлин шлунково-кишкового тракту”, організована кафедрою онкології та радіології ВДНЗ України “БДМУ” та Національним інститутом раку.

В БДМУ обрали "Студента року-2017"

16 листопада у ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів.