На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Зокрема, проведено круглий стіл «Профілактика ендокринних захворювань» (7 березня) за участю співробітників кафедри та студентів 20 групи IV курсу, членів наукового гуртка кафедри. Представлені доповіді стосувалися найпоширеніших серед жителів Буковини ендокринопатій – «Профілактика йододефіцитних станів» (Максеменюк Діана), «Профілактика цукрового діабету» (Ніколенко Корнелія) тощо. Також 14 березня було організовано науковий семінар з ендокринологами міста й області, присвячений актуальним питанням лікування хворих на цукровий діабет 2-го типу. З лекцією виступила професор Н.В. Пашковська «Переддіабет і діабет: почути цокання годинника».