Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Урок здоров’я у переддень Святого Миколая

Традиційно напередодні Дня святого Миколая співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету разом зі студентами проводять уроки здоров’я в дошкільних закладах та молодших класах шкіл міста. Мета таких занять – формування навичок правильної гігієни ротової порожнини, норм та правил здорового способу життя.

Майбутні лікарі-стоматологи за допомогою самостійно написаних театралізованих сценаріїв на стоматологічну тематику, адаптованих до різних вікових груп, продемонстрували методи правильного догляду за ротовою порожниною та про вплив шкідливих звичок на стан зубів та власне здоров’я.

Упродовж тижня студенти ІІІ-го курсу стоматологічного факультету разом з викладачами провели уроки здоров’я в притулку для неповнолітніх, в гімназії №2, №3 та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 м. Чернівці.

Окрім санітарно-просвітницьких заходів, присвячених збереженню стоматологічного здоров’я, діти отримали подарунки та вітання з приводу Дня святого Миколая.

Випускна атестація студентів-стоматологів

ВИПУСК-2013. 5 червня розпочалася державна випускна атестація студентів 5 курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, яка триватиме до 15 червня.
Цьогоріч втретє стоматологічний факультет випускає 87 лікарів-стоматологів. Іспити розпочалися на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій,1 б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології). Наступні іспити з терапевтичної та ортопедичної стоматології будуть проходити на базі університетської стоматологічного центру по вул. м Вовчка, 2.
Очолює державну екзаменаційну комісію професор Ярослав Нагірний, завідувач кафедри хірургічної стоматології ДВНЗ Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

День стоматологічного факультету

5 лютого стоматологічний факультет розпочав естафету урочистостей приурочених 70-річчю Буковинського державного медичного університету з святкування Дня факультету та Міжнародного Дня стоматолога.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Лікарі-інтерни БДМУ ознайомилися із роботою Обласного спеціалізованого будинку дитини

Напередодні світлого свята Воскресіння Христового доценти кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Вікторія Хільчевська та Євгенія Ортеменка спільно з лікарями-інтернами ІІ року навчання спеціальності “Педіатрія” відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини та дітей, що проходять курс реабілітаційної терапії у відділенні ранньої медико-соціальної та педагогі