Відбулося засідання реабілітологів області

У рамках проведення заходів товариством «Фізична та реабілітаційна медицина» 4 листопада на базі Обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру було проведено засідання реабілітологів, лікарів лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізіотерапевтів м. Чернівці та області. На заході були присутні голова громадської організації «Фізична та реабілітаційна медицина» професор Полянська О. С., головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Курик М.В. Доповіді були присвячені діагностиці і лікуванню малих аномалій серця (проф. Полянська О.С.), актуальним питанням прикладної кінезіології (доц. Циркот І.М.), відновному лікуванню контрактур ліктьового суглоба (доц. Амеліна Т.М.), сучасним методам фізіотерапевтичного лікування хворих та лікувальної гімнастики. Відбулася презентація національного підручника «Фізична реабілітація, спортивна медицина», в якому проф. Полянська О.С. є співавтором. Розглядались питання щодо запровадження нових спеціальностей в галузі «Охорона здоров’я»: «Фізична реабілітація» та «Медична та психологічна реабілітація».

Просвітницько-профілактична акція

В осінньо-зимовий період, коли спостерігається підвищення захворюваності на грип та ГРВІ, студенти та куратори медичного факультету №1 спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології, 14 жовтня на Театральній площі міста провели профілактично-просвітницьку акцію.

Профілактика артеріальної гіпертензії

До Всесвітнього дня здоров’я на базі міської клінічної лікарні №3 співробітники кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету провели майстер-клас з вимірювання артеріального тиску та прочитали лекцію “Модифіковані та немодифіковані фактори ризику артеріальної гіпертензії” для студентів лікувального та стоматологічного факультетів.

Професор БДМУ взяла участь у науковому семінарі з сімейної медицини

6 жовтня у м. Чернівці проведено науково-практичний семінар у форматі телемосту «Актуальні питання сімейної медицини в Україні» за участю чотирьох регіонів України: Києва, Чернівців, Івано-Франківська та Ужгорода.