Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Напередодні святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської і учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

Всього в Чернівецькій області у конкурсі взяло участь близько 15 тисяч учнів та студентів і тільки 90 із них дійшли до ІІІ (обласного) етапу.

Нелегко давалася перемога у будь-якому етапі чи будь-якій номінації, адже змагалися студенти, які розуміють, що знати мову, плекати її, вивчати українську літературу, зокрема творчість Тараса Шевченка, – це означає любити свою Україну.

Особливо приємним є той факт, що студенти БДМУ як завжди продемонстрували чудові результати, ще раз довівши, що лікувати тіло не можна, не лікуючи душу. Усі три перші місця в обласному турі з-поміж студентів ІІІ-ІV рівнів акредитації посіли студенти БДМУ.

І місце – Катерина Бай, студентка І курсу медичного факультету №2 (науковий керівник – Лариса Шутак, доцент кафедри суспільних наук та українознавства);

ІІ місце – Оксана Небеснюк, студентка І курсу фармацевтичного факультету (науковий керівник – Лариса Шутак, доцент кафедри суспільних наук та українознавства);

ІІІ місце – Власик Катерина, студентка І курсу стоматологічного факультету (науковий керівник – Галина Навчук, доцент кафедри суспільних наук та українознавства).

До того ж, Катерина Бай була нагороджена дипломом І ступеня та цінним подарунком, а Оксана Небеснюк – дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком, і їхній науковий керівник, доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Шутак – грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації. Бай Катерина та Небеснюк Оксана взяли участь у ІV (Всеукраїнському етапі) конкурсу. Тож побажаємо їм перемоги і в цьому турі.

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

В БДМУ відзначили День працівників освіти

Дню працівників освіти

4 жовтня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості приурочені Дню працівників освіти. З вітальним словом до високоповажних гостей, професорсько-викладацького складу та студентів університету звернувся ректор Тарас Бойчук. Ректор відзначив професорсько-викладацький склад вишу за відданість обраній справі та високу професійну майстерність у вихованні нової ґенерації медиків.

Кіршенблат Яків Давидович видатний зоолог, нейроендокринолог і педагог (до 100-річчя від дня народження)

Кіршенблат Яків Давидович

Яків Давидович Кіршенблат народився 5 серпня 1912 року у тодішньому Тифлісі (нині – Тбілісі).

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.