Студенти БДМУ стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Студенти БДМУ стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Напередодні святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської і учнівської молоді ім. Т.Г.Шевченка.

 Всього в Чернівецькій області у конкурсі взяло участь близько 15 тисяч учнів та студентів і тільки 90 із них дійшли до ІІІ (обласного) етапу.

 Нелегко давалася перемога у будь-якому етапі чи будь-якій номінації, адже змагалися студенти, які розуміють, що знати мову, плекати її, вивчати українську літературу, зокрема творчість Тараса Шевченка, – це означає любити свою Україну.

 Особливо приємним є той факт, що студенти БДМУ як завжди продемонстрували чудові результати, ще раз довівши, що лікувати тіло не можна, не лікуючи душу. Усі три перші місця в обласному турі з-поміж студентів ІІІ-ІV рівнів акредитації посіли студенти БДМУ.

І місце – Катерина Бай, студентка І курсу медичного факультету №2 (науковий керівник – Лариса Шутак, доцент кафедри суспільних наук та українознавства);

ІІ місце – Оксана Небеснюк, студентка І курсу фармацевтичного факультету (науковий керівник – Лариса Шутак, доцент кафедри суспільних наук та українознавства);

ІІІ місце – Власик Катерина, студентка І курсу стоматологічного факультету (науковий керівник – Галина Навчук, доцент кафедри суспільних наук та українознавства).

 До того ж, Катерина Бай була нагороджена дипломом І ступеня та цінним подарунком, а Оксана Небеснюк – дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком, і їхній науковий керівник, доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Шутак – грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації. Бай Катерина та Небеснюк Оксана взяли участь у ІV (Всеукраїнському етапі) конкурсу. Тож побажаємо їм перемоги і в цьому турі.