Відкрита першість БДМУ з вільної боротьби

Відкрита першість БДМУ з вільної боротьби

6 квітня 2014 року у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості університету з вільної боротьби. Змагання проводилися з нагоди 70-річчя БДМУ та приурочені до Міжнародного дня Спорту на благо Миру та Розвитку. Паралельно зі змаганнями представники медико-психологічного центру провели профорієнтаційне анкетування з учасниками змагань.

У змаганнях брало участь 8 команд з міста та районів області  (49 учасників). Спортсмени змагалися у 10 вагових категоріях. Вітали учасників змагань помічник ректора БДМУ з іміджевої політики Алла Борисюк та голова спортивного клубу Володимир Риженков.

За результатами змагань перемогу святкували борці з Мілієвого, комплексної ДЮСШ (Іспас) та Берегомету Вижницького району, але більшу частину золотих нагород вибороли представники Чернівців – Обласної ДЮСШ та ДЮСШ №4.

Такі змагання в медичному університету проводяться вже вдруге і цього року коло учасників розширилося. Організатори турніру – викладачі кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини –старший викладач Євген Вєдєрніков та викладач Ярослав Куриш планують в наступному році запрошувати спортсменів і з сусідніх областей.