Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Цьогорічну Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини обговорили студенти-гуртківці БДМУ

Цьогорічну Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини обговорили студенти-гуртківці БДМУ
Під час проведення першого в 2018-2019 навчальному році засідання студентського наукового гуртка для іноземних студентів на кафедрі медичної біології та генетики гуртківці ознайомилися із планом роботи гуртка та його досягненнями за минулий рік.
 
 
 
Поряд із плановими питаннями студенти обговорили нещодавне отримання Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини вченими за відкриття новітнього напрямку в лікуванні злоякісних новоутворень.
 
Під керівництвом к.біол.н., асистента кафедри Кушнірик О.В. гуртківець Анілкумар Картік презентував доповідь на тему: «Сучасні методи в лікуванні раку», що викликала жваве зацікавлення студентської аудиторії та активне обговорення представленої інформації. Зокрема, новим та ефективним методом лікування виявилася протонна терапія, що набула широкого використання в західній медицині. Ознайомлення студентів із проблемою пошуку альтернативних методів лікування та специфіки їх застосування допоможе розширити кругозір майбутнього лікаря, спонукаючи його до самовдосконалення та розвитку.
Більше новин БДМУ: 

Нації вмирають не від інфаркту. – Спочатку їм відбирає мову…

Нації вмирають не від інфаркту. – Спочатку їм відбирає мову…
Середа, 21 лютого
Починаючи з 1999 року, світове співтовариство 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови.

Профілактика – майбутнє медицини

Профілактика – майбутнє медицини

Значна поширеність карієсу та інтенсивність ураження ним дитячого населення зумовлюють актуальність профілактики цієї хвороби.

Студенти БДМУ провели курси з надання невідкладної допомоги

Курси з надання невідкладної допомоги

Студенти Буковинського державного медичного університету 5 курсу, медичного факультету №2 Парастивюк Євгенія, Новосівська Любов, Берегій Олексій та студентка 4 курсу медичного факультету №1 Нестеровська Ольга,

Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності

Асоціацією кардіологів Чернівецької області 30 жовтня проведено науково-практичну конференцію «Сучасні аспекти лікування та профілактики серцевої недостатності».