Цьогорічну Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини обговорили студенти-гуртківці БДМУ

Цьогорічну Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини обговорили студенти-гуртківці БДМУ
Під час проведення першого в 2018-2019 навчальному році засідання студентського наукового гуртка для іноземних студентів на кафедрі медичної біології та генетики гуртківці ознайомилися із планом роботи гуртка та його досягненнями за минулий рік.
 
 
 
Поряд із плановими питаннями студенти обговорили нещодавне отримання Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини вченими за відкриття новітнього напрямку в лікуванні злоякісних новоутворень.
 
Під керівництвом к.біол.н., асистента кафедри Кушнірик О.В. гуртківець Анілкумар Картік презентував доповідь на тему: «Сучасні методи в лікуванні раку», що викликала жваве зацікавлення студентської аудиторії та активне обговорення представленої інформації. Зокрема, новим та ефективним методом лікування виявилася протонна терапія, що набула широкого використання в західній медицині. Ознайомлення студентів із проблемою пошуку альтернативних методів лікування та специфіки їх застосування допоможе розширити кругозір майбутнього лікаря, спонукаючи його до самовдосконалення та розвитку.