Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор

18-19 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У складі команди виступали: Романчук Віктор (медичний факультет №1, 4 курс), Пригара Олександр (медичний факультет №2, 5 курс), Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 1 курс), Мишковська Тетяна (медичний факультет №4, 3 курс, спеціальність «Педіатрія»), Рачук Наталія (стоматологічний факультет, 2 курс), Бежанська Ірина (медичний факультет №2, 1 курс), Хочеться відзначити успішний виступ чоловічої збірної БДМУ. Цього року лише одне очко в загальнокомандному заліку відділяло наших хлопців від перемоги. Жіноча збірна команда здобула бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наші студенти стали третіми. Надзвичайно приємно, що з кожним роком наші спортсмени, не будучи професійними гравцями у настільний теніс, все більше тіснять на п‘єдесталі команди, у складі яких виступають спортсмени – професіонали.