У БДМУ відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор

18-19 листопада у спорткомплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентської молоді ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації з настільного тенісу.

У складі команди виступали: Романчук Віктор (медичний факультет №1, 4 курс), Пригара Олександр (медичний факультет №2, 5 курс), Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 1 курс), Мишковська Тетяна (медичний факультет №4, 3 курс, спеціальність «Педіатрія»), Рачук Наталія (стоматологічний факультет, 2 курс), Бежанська Ірина (медичний факультет №2, 1 курс), Хочеться відзначити успішний виступ чоловічої збірної БДМУ. Цього року лише одне очко в загальнокомандному заліку відділяло наших хлопців від перемоги. Жіноча збірна команда здобула бронзові нагороди. У загальнокомандному заліку наші студенти стали третіми. Надзвичайно приємно, що з кожним роком наші спортсмени, не будучи професійними гравцями у настільний теніс, все більше тіснять на п‘єдесталі команди, у складі яких виступають спортсмени – професіонали.

В БДМУ проведено спортивно-ігрові естафети “Квітневі посмішки”

1 квітня у спортивному комплексі БДМУ в змаганнях зі спортивно-ігрових естафет “Квітневі посмішки” зустрілися команди загальноосвітньої школи №20 , гімназії №1, медичного ліцею та нашого університету.

В БДМУ пройшли змагання з жіночого футболу

9 квітня у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання першості університету з футзалу серед жінок. Жіночий футбол останніми роками здобув надзвичайну популярність та потужний розвиток в університеті.

В БДМУ пройшли змагання з міні-футболу

В переддень жіночого свята у спорткомплексі “Олімпія” пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди 70-річчя БДМУ.

Відкрита першість БДМУ з вільної боротьби

6 квітня 2014 року у спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання відкритої першості університету з вільної боротьби. Змагання проводилися з нагоди 70-річчя БДМУ та приурочені до Міжнародного дня Спорту на благо Миру та Розвитку. Паралельно зі змаганнями представники медико-психологічного центру провели профорієнтаційне анкетування з учасниками змагань.