Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У коледжі БДМУ триває вступна кампанія

У коледжі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» продовжується прийом заяв та документів

на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на спеціальності «Фармація» та «Медсестринство».

Нагадуємо, що прийом документів триває до 14 липня. З більш детальною інформацією про роботу приймальної комісії можна ознайомитися на сайті Центру абітурієнта БДМУ.

БДМУ серед лідерів за кількістю поданих абітурієнтами заяв

26 липня 2017 року  завершився прийом заяв абітурієнтів до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». Загалом до університету подано 6733 заяв. Прийом оригіналів документів від вступників, які будуть рекомендовані на місця державного замовлення, розпочнеться 1 серпня та завершиться о 12.00 годині 5 серпня.

БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів

Європейська Асоціація Університетів (European University Association, EUA) – організація, що об’єднує понад 850 навчальних закладів із 47 країн. У рамках Асоціації здійснюється співпраця та обмін інформацією, а також проведення спільних дослідницьких проектів.