Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Студентка БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології

Упродовж 26-28 квітня 2017 року на базі Харківського національного медичного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в олімпіаді взяла студентка V курсу Каріна Харченко (науковий керівник – Галина Коваль, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології).

В олімпіаді брали участь 32 студенти з 13 вищих медичних навчальних закладів України. Перший етап змагань включав теоретичний контроль знань, який складався з вирішування тестових питань та аналізу ситуаційних задач із клінічної імунології та алергології. Другий етап олімпіади проходив у 27 ХМКЛ з курацією тематичних хворих, постановкою діагнозу та призначенням плану обстеження і лікування. За результатами практичної частини проводилася співбесіда з членами журі.

Після підбиття підсумків були визначені переможці та призери олімпіади. За результатами олімпіади представниця БДМУ – Каріна Харченко – нагороджена Дипломом переможця ІІІ ступеня.

Від імені ректорату щиро вітаємо Каріну та її наукового керівника із заслуженою перемогою та бажаємо нових здобутків.

Галерея зображень: