Викладач БДМУ пройшов міжнародний тренінг по роботі з молоддю

Викладач БДМУ пройшов міжнародний тренінг по роботі з молоддю
Упродовж вихідних в Чернівцях пройшов тьохденний тренінг під назвою «Молодіжний працівник».
 
Попередньо було оголошено про подачу заявок на участь, де в подальшому під час конкурсу відібрали 20 учасників, які представляли державні, приватні, студентські та громадські організації м. Чернівці.
 
Організаторами та співорганізаторами виступили відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з Міністерством молоді та спорту України, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
 
Організатори ставлять мету – сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. Серед учасників які пройшли конкурсний відбір був асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету Віталій Смандич.
 
Досвідчені тренери допомогли учасникам з труднощами, які виникали та роз’яснили хто такий молодіжний працівник, яка його роль та місце в громаді, та якими критеріями, навичками, вміннями має володіти. Найбільше увагу приділяли «Теорії розвитку громади», «Циклу молодіжної політики» та особливостям роботи «в полі», де групи учасників на площах міста Чернівці спілкувались із молодими людьми.

                                                                              Понеділок, 07 травня 2018