100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Викладач БДМУ пройшов міжнародний тренінг по роботі з молоддю

Викладач БДМУ пройшов міжнародний тренінг по роботі з молоддю
Упродовж вихідних в Чернівцях пройшов тьохденний тренінг під назвою «Молодіжний працівник».
 
Попередньо було оголошено про подачу заявок на участь, де в подальшому під час конкурсу відібрали 20 учасників, які представляли державні, приватні, студентські та громадські організації м. Чернівці.
 
Організаторами та співорганізаторами виступили відділ у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради спільно з Міністерством молоді та спорту України, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
 
Організатори ставлять мету – сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики. Серед учасників які пройшли конкурсний відбір був асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету Віталій Смандич.
 
Досвідчені тренери допомогли учасникам з труднощами, які виникали та роз’яснили хто такий молодіжний працівник, яка його роль та місце в громаді, та якими критеріями, навичками, вміннями має володіти. Найбільше увагу приділяли «Теорії розвитку громади», «Циклу молодіжної політики» та особливостям роботи «в полі», де групи учасників на площах міста Чернівці спілкувались із молодими людьми.

                                                                              Понеділок, 07 травня 2018

Більше новин БДМУ: 

В БДМУ пройшла виставка художніх робіт студентів з нагоди Дня матері

11 травня 2017 року в Історико-медичному музеї БДМУ пройшла виставка художніх робіт студентів з нагоди Дня матері.

В БДМУ пройшла конференція провідних дитячих ендокринологів

31 березня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу «БДМУ» відбулася науково-практична конференція «Сучасна дитяча ендокринологія»

В БДМУ пройшла Обласна спартакіада медпрацівників

19 жовтня 2016 року в спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання обласної Спартакіади працівників медичних установ. Змагання відновили після кількарічної перерви. У програму спартакіади входили змагання з настільного тенісу, шахів та гирьового спорту, а трохи раніше на стадіоні «Буковина» проходили змагання з з легкої атлетики».

В БДМУ пройшла Спартакіада медичного факультету№3

Впродовж 18-19 березня 2017 року у спортивному комплексі БДМУ відбулася Спартакіада медичного факультету №3.