Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ розповіли маленьким школярам про музикотерапію

7 квітня студенти 3 курсу 24 групи медичного факультету №2 Рошка О.І., Бутнару М.Ю., Коваленко І.Ю., Меленко В.І.

разом з куратором групи асистентом кафедри гігієни та екології Візнюк І.Д., асистентом Андрійчук Н.Й. та старшим лаборантом Яворенко К.Ю. провели просвітницьку акцію «Музикотерапія як метод оздоровлення» для учнів молодших класів Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня №9.

English Speaking Club продовжив роботу

На кафедрі іноземних мов 31 березня відбулось чергове засідання English Speaking Club.

Playback театр «Луна» виступив для викладачів і студентів БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті вже традиційними стали виступи студентського театру playback «Луна» МПЦ БДМУ.

Бал знайомств

20 вересня у Буковинському державному медичному університеті відбувся Бал знайомств з першокурсниками, на якому представники перших курсів усіх факультетів представили свої творчі вміння та таланти.