Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії

16 жовтня 2018 року кафедрою анестезіології та реаніматології БДМУ спільно з асоціацією анестезіологів Чернівецької області було проведено міжрегіональну  науково-практичну конференцію «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

На форумі виступили

Головний позаштатний анестезіолог м.Києва, професор Бєляєв Андрій Вікторович (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика МОЗ України, м.Києв) з доповіддю «Гемодинамічні ефекти мало об'ємної інфузійної терапії».
К.мед.н. Вакарчук А.В. з доповіддю «Тактика ведення пацієнта з гострим порушенням мозкового кровообігу» (Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги, м.Чернівці).
Голова асоціації анестезіологів Чернівецької області, професор, завідувач кафедри анестезіології та реаніматології Коновчук В.М. з результатами Конгресу анестезіологів України.
На конференції були присутні 165 лікарів анестезіологів Чернівецької, Івано-Франківської і Тернопільської областей. Конференція пройшла жваво, динамічно, оскільки були підняті актуальні питання, в обговоренні активно взяли участь практичні лікарі.

Матеріал підготував: доцент кафедри анестезіології та реаніматології Сергій Акентьєв
Галерея зображень:
Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії

Благодійна акція студентів БДМУ для учнів школи-інтернату №4

Студенти коледжу БДМУ І курсу (спеціальність «Фармація») разом з куратором Купчанко Катериною провели благодійну акцію для учнів Чернівецької школи-інтернату №4. Час пролетів швидко, але відчуття дитячої вдячності від отриманих подарунків та спілкування з дітьми схвилювали та розчулили наших студентів, які пообіцяли їх навідувати.

Команда БДМУ перемогла у благодійному турнірі з міні-футболу

Напередодні Дня святого Миколая та новорічно-різдвяних свят був проведений благодійний турнір з міні-футболу в Чернівецькій загальноосвітній школі №27.

Студенти БДМУ обговорили питання стоматологічної освіти

Студенти Буковинського державного медичного університету 14 лютого взяли участь у круглому столі на тему «Стоматологічна освіта очима студентів та лікарів-інтернів у світлі реформ охорони здоров’я в Україні»,

Тайм-менеджмент для сучасного студентського лідера

У сучасному інформаційному суспільстві відсутність часу чи не найбільша проблема. Люди знаходять все більш точні годинники для вимірювання часу, шукають способи розраховувати тимчасові витрати, керувати часом. Власне, цій проблемі й було присвячене останнє тренінгове заняття «Школи лідера», що відбулось 29Â жовтня на базі кафедри психології та соціології.