Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У Чернівцях відзначили День медичного працівника

День медичного працівника

У Палаці Академічний в урочистій атмосфері16 червня відзначили День медичного працівника. У залі зібралися співробітники лікувальних і медичних установ міста й області.

Працівників медичної сфери поздоровили голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, заступник голови Чернівецької міської ради Володимир Середюк, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Андрієць, ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Галина Бовкун, голова Чернівецької ради профспілок Володимир Шкварковський, в.о. голови Чернівецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Олександр Фустій, голова обласної організації товариства Червоного Хреста Мирослава Островецька.

Під час урочистостей найкращих медиків краю нагородили почесними грамотами. За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника премією імені Володимира Залозецького нагороджені декан стоматологічного факультету Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», доктор медичних наук, професор В’ячеслав Білоокий та директор Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету Олександр Кулик.

Під час урочистостей за особливі заслуги перед Українським народом Почесною Грамотою Верховної Ради України нагороджено ректора Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Тараса Бойчука.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня медичного працівника Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені доцент кафедри загальної хірургії Руслан Кнут і асистент кафедри загальної хірургії Ярослав Кулачек.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджений доцент кафедри анестезіології та реаніматології Сергій Акентьєв.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України нагороджені: завідувач кафедри хірургічної та дитячої стоматології Наталія Кузняк, доцент кафедри патологічної анатомії Ігор Курченко, доцент кафедри дитячої хірургії та отоларингології Олександр Плаксивий.

З нагоди професійного свята Почесні грамоти Чернівецької обласної ради профспілок отримали ректор БДМУ Тарас Бойчук, доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Микола Гінгуляк і доцент кафедри внутрішньої медицини Іван Гараздюк.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника Почесною грамотою управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради нагороджені доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Микола Антофійчук, професор кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Леонід Безруков і доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології Лілія Юр’єва.

Почесною грамотою Чернівецького обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я нагороджено доцента кафедри дерматовенерології Михайла Перепічку і доцента кафедри сімейної медицини Оксану Петринич.

З нагоди святкування студенти БДМУ підготували для гостей заходу чудові танцювальні та вокальні номери.

Вітаємо наших колег із заслуженими нагородами!

Галерея зображень:
У Чернівцях відзначили День медичного працівника

В БДМУ відзначили День медичного працівника

У палаці “Академічний” 12 червня відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять буковинця В. Пелехатого.

В БДМУ відзначили День працівників освіти

Дню працівників освіти

4 жовтня 2012 року в Буковинському державному медичному університеті відбулися урочистості приурочені Дню працівників освіти. З вітальним словом до високоповажних гостей, професорсько-викладацького складу та студентів університету звернувся ректор Тарас Бойчук. Ректор відзначив професорсько-викладацький склад вишу за відданість обраній справі та високу професійну майстерність у вихованні нової ґенерації медиків.

До Дня медика відбулися змагання з футболу

З нагоди Дня медичного працівника Обласна профспілка медичних працівників спільно з профспілковим комітетом БДМУ вже традиційно провели турнір з футболу серед команд медичних установ міста. Ці змагання користуються великою популярністю. Щороку кількість учасників, як і їх майстерність, зростає. Надзвичайно приємно, що наша збірна команда цього року стала чемпіоном змагань.