Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Колектив БДМУ отримав Подяку Прем’єр-міністра України

24 серпня на урочистостях з нагоди 25-річниці незалежності України трудовий колектив Буковинського державного медичного університету за вагомий внесок у забезпечення розвитку медичної науки,
підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, сумлінну працю, високий професіоналізм відзначений Подякою Прем’єр-міністра України.

Нагороду з рук Голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука отримав професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ.

Від імені ректорату щиро вітаємо всіх працівників та студентство університету з високою відзнакою та бажаємо подальших звершень та перемог.

Галерея зображень:
Колектив БДМУ отримав Подяку Прем’єр-міністра України

Відбулися урочисті збори до Дня Конституції України

З нагоди відзначення Дня Конституції України у залі Чернівецької обласної філармонії відбулися урочисті збори.

Відбулися урочисті збори з нагоди 70-ліття БДМУ

У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської 16 жовтня відбулися урочисті збори з нагоди 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету.

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції

З нагоди Дня Конституції Україниу місті провели урочисті заходи.