БДМУ – у ТОП20 закладів вищої освіти України

БДМУ – у ТОП20 закладів вищої освіти України

1 серпня оприлюднено черговий рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities, що визначає місця університетів світу за показником їх Інтернет-присутності.

 

За підсумками першого півріччя 2019 року Буковинський державний медичний університет посідає 2 місце серед медичних та 17 – серед всіх закладів вищої освіти України. Порівняно з даними цього ж рейтингу, оприлюдненого в січні 2019 року, показники БДМУ в загальноуніверситетському рейтингу значно зросли (на 13 позицій).

Рейтинг складається компанією Cybermetrics Lab (Іспанія) та публікується щороку у липні та січні-лютому.

До слова, Webometrics Ranking of World's Universities – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі, який ґрунтується на аналізі офіційних веб-сайтів навчальних закладів.

Розробниками рейтингу враховується загальний показник веб-впливу (Web Impact Factor, WIF) Інтернет-присутності університетів, який інтегрально відображає кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Джерело: http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20