БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.

Наукова робота під керівництвом доцента Каушанської О.В. була представлена у секції внутрішньої медицина та отримала приз за найкраще оформлення презентації.

У конгресі взяли участь молоді вчені з 14 країн Європи, які мали змогу здобути навички під час майстер-класів з надання невідкладної медичної допомоги, хірургії, ультрасонографії, екстракорпорального запліднення та відвідати центр експериментальної медицини БМУ. Наукові дослідження були представлені на 24 секціях.

Учасники відвідали лекції міністра охорони здоров’я Польщі Бартоша Орлуковича, одного з провідних косметологів Ірени Айріс та лекцію Томаса Ройтера.

Галерея зображень:
БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.