БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.

Наукова робота під керівництвом доцента Каушанської О.В. була представлена у секції внутрішньої медицина та отримала приз за найкраще оформлення презентації.

У конгресі взяли участь молоді вчені з 14 країн Європи, які мали змогу здобути навички під час майстер-класів з надання невідкладної медичної допомоги, хірургії, ультрасонографії, екстракорпорального запліднення та відвідати центр експериментальної медицини БМУ. Наукові дослідження були представлені на 24 секціях.

Учасники відвідали лекції міністра охорони здоров’я Польщі Бартоша Орлуковича, одного з провідних косметологів Ірени Айріс та лекцію Томаса Ройтера.

Галерея зображень:
БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку