День стоматологічного факультету

5 лютого стоматологічний факультет розпочав естафету урочистостей приурочених 70-річчю Буковинського державного медичного університету з святкування Дня факультету та Міжнародного Дня стоматолога.

Вкотре один з наймолодших факультетів університету приємно всіх здивував мистецько-розважальною програмою в палаці “Академічний”.

Зі святом студентів та викладачів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також вручив грамоти та подяки кращим викладачам та студентам факультету.

Студенти всіх курсів розважали викладачів, студентів та гостей пісенними, танцювальними і гумористичними номерами. Святковий концерт розпочався з чаруючого танцю дівчат в темряві з палаючими свічками, які на завершення номеру утворили вісімку, адже стоматологічному факультету саме вісім років.

Ведучими були Яна Двірничук та Михайло Білійчук. Танцювально-вокальний номер “Вечірній стомат” подарував всім присутнім гарний настрій. Музичними вітаннями привітали викладачів та студентів Дмитро Ганкевич, Ольга Карпюк, Катерина Власик. Роман Олійник порадував всіх сучасним, а Віталіна Меленчук – запальним східним танком.

Після перегляду відеоролика ні у кого не залишилось сумнівів, що стоматологічний факультет – дає можливість студентам всебічно розвиватись, здобувати знання в сучасно обладнаних аудиторіях, і головне – все це поєднувати. Зал із задоволенням спостерігав за веселими мініатюрами із життя студентів. Відеопривітання знаменитостей також викликало сміх в залі. Викладачі мали змогу позмагатись з студентами в конкурсі “Хто зверху”. Новообраний студентський декан Тимчук Юрій разом з друзями підняли всім настрій яскравим музичним рок-номером.

На завершення вечора виступив професор В’ячеслав Білоокий, декан факультету, який привітав всіх зі святом та висловив щиру вдячність керівництву університету, викладачам та студентам факультету за щоденну працю, після чого всі учасники традиційно заспівали гімн стоматологічного факультету.

Всесвітній день анестезіолога

день анестезіолога

Кожного року, 16 жовтня, медичний загал всього світу відзначає день анестезіолога. Історія медицини свідчить про те, що саме в цей день далекого 1846 року американський хірург і стоматолог Уїльям Томас Грін Мортон, сконструювавши перший примітивний наркозний апарат, виступив публічно у ролі першого в світі анестезіолога, застосувавши діетиловий ефір під час операції по видаленню пухлини щелепи.

День фармацевтичного працівника у Буковинському державному медичному університеті

День фармацевта БДМУ

13 вересня у стінах Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевта. В гостинній залі палацу “Академічний” зібралися провідні фахівці фармацевтичної галузі Буковинського краю, викладачі університету і, безперечно, ті, хто нещодавно обрав цю благородну професію своєю життєвою стежкою – студенти фармацевтичного факультету.

Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

НАУКА – ПРАКТИЦІ. 4 червня у Глибоцькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся День сімейного лікаря. У роботі заходу взяли участь фахівці Буковинського державного медичного університету, які презентували доповіді, присвячені актуальним проблемам ревматології та дитячої інфектології.