Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ відзначили День матері

Творчі колективи, мистецькі студії Палацу «Академічний» з нагоди Дня Матері 7 травня поздоровили співробітниць університету урочистим концертом.

Для гостей свята було представлено театральну композицію «Мамо». Привітав матерів й Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта». Музичні номери подарували присутнім студенти Олена Клим, Ольга Сливка, Роман Рак, Ірина Лутчак, Олександр Мельник, Марина Коротчук, Богдан Петрюк, ансамбль «Букмед», гурт Буковинського державного медичного університету у складі студентів Максима Лунгу, Івана Бойчука, Ореста Мазурчука та Віталія Самсонюка. Учасники хореографічної студії подарували глядачам вальс і танго.

Відзначення Дня матері у БДМУ свідчить про велику повагу та шану до матерів, які виростили своїх дітей і довірили їх виховання навчальному закладу, кураторам, матерям-викладачам, які своєю професійною майстерністю формують високі ідеали майбутніх медиків, матерям-студенткам, які разом із складним навчанням творять найвищу місію – народжують та виховують дітей.

З теплими словами привітання звернувся до присутніх ректор Тарас Бойчук. «Більш величного і значимого слова, ніж «мати», немає. Воно уособлює в собі символ вічності, доброти і любові. Особливу місію виконують наші жінки-викладачі, по-материнськи піклуючись про студентів, які за роки навчання стають їм близькими, як рідні діти», - зазначив ректор.

Під час урочистостей за добросовісну працю, активну життєву позицію, участь у громадському житті університету, успіхи у вихованні молодого покоління, високі моральні якості та з нагоди Дня матері грамотами були нагороджені куратори: Тетяна Безрук, Ніна Войткевич, Оксана Оліник, Наталія Орлецька, Надія Панасенко, Світлана Семененко, Ірина Семенко, Валентина Синиця, Яна Телекі, Інга Тимофійчук, Ірина Яремій.

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадському житті університету та з нагоди Дня Матері були відзначені грамотами студентки університету: Мар’яна Данильчук, Надія Матула, Марина Олексюк, Людмила Поліщук, Оксана Шлик.

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».

Відбулася акція «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою» прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м. Сміття було зібрано на 3 вантажівки.