Представники БДМУ взяли участь у науковій конференції

Упродовж 16-17 червня 2016 року у місті Камʹянець-Подільський відбулася науково-практична конференція «Паліативна терапія у нефрологічній практиці». У конференції взяли участь нефрологи, урологи, трансплантологи, сімейні лікарі, дитячі нефрологи, лікарі паліативної медицини. Всього конференцію відвідало близько 150 учасників. У відкритті урочистого засідання взяли участь мер міста Камʹянець-Подільський Михайло Сімашкевич, Президент Української Асоціації нефрологів, професор Інгретта Багдасарова, завідувач відділу еферентних технологій, професор Дудар Ірина, головний нефролог МОЗ України, професор Микола Колесник, які наголосили, що одним з основних завдань конференції є усвідомлення необхідності етики в спілкуванні з важкохворими у нефрологічній практиці в Україні. Також було наголошено, що паліативна допомога це крок до цивілізованого суспільства. Під час конференції були розглянуті актуальні питання лікування термінальних стадій ниркової недостатності, анемій у хворих на хронічну хворобу нирок, проте значна увага була приділена питанню визначення етичних орієнтирів у спілкуванні з важкохворими та їх родичами. Буковинський державний медичний університет на конференції представили професор Лілія Зуб, яка активно виступила в наукових обговореннях найбільш актуальних доповідей, і асистенти кафедри внутрішньої медицини Мирослава Березова, Станіслав Роборчук. Гості та учасники конференції високо оцінили рівень організації науково-практичного заходу.

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції ревматологів

Співробітники кафедри внутрішньої медицини взяли участь у роботі науково-практичної конференції Асоціації ревматологів України «Стандартизовані підходи до діагностики та лікування ревматичних хвороб», що відбулася 22–23 жовтня 2015р. у м. Київ.